Přihlásit se k odběru newsletteru

    V úterý 27. listopadu 2018 proběhlo v prostorách Animika Hub další z tradičních diskusních setkání ARTN, tentokrát se zaměřením na nájemní bydlení a jeho výhody i nevýhody. Prohlédněte si prezentace jednotlivých řečníků nebo se podívejte na fotky z akce.


    Své pohledy prezentovali celá řada odborníků na český trh – Lenka Kostrounová (ředitelka financování nemovitostí, ČSOB), Emil Holub (partner, Clifford Chance), Pavla Schödelbauerová (vedoucí oddělení agend bydlení odboru politiky bydlení MMR) či Tomáš Kašpar (ředitel projektu Luka Living), celou akci pak moderoval Jiří Pácal (ředitel Central Europe Holding), odborník na bytovou politiku a trh s nájemním bydlením.

    A o čem že se vlastně mluvilo? O tom, jestli je vhodná doba pro výstavbu a provozování komerčního nájemního bydlení. O výhodách, které může nabídnout nájemní bydlení i o cílové skupině nebo financování. Diskutovalo se také o problémech, s jakými se při provozování nájemního bydlení potýkají investoři či pronajímatelé i o očekávání do budoucna.