Přihlásit se k odběru newsletteru

  Správní rada

  PhDr. Ing. Zdenka Klapalová, CSc. MRICS

  Prezidentka správní rady
  KNIGHT FRANK, spol. s r. o. | Ředitelka a partnerka

  Zdenka Klapalová po dokončení studia oboru ekonomicko-matematických výpočtů na Vysoké škole ekonomické v Praze pracovala jako asistent a později odborný asistent na katedře Teorie řízení stejné instituce. Současně byla konzultantem řady místních i mezinárodních společností. Získala ocenění Ekonomického ústavu Československé akademie věd „Nejlepší mladý ekonom roku 1988“. V roce 1991 úspěšně dokončila postgraduální studium v oboru Plánování a management.

  Dr. Tomáš Drtina

  Viceprezident správní rady
  Incomind | Managing Partner

  Tomáš Drtina je spolumajitelem firmy Incomind a ředitelem této společnosti. Doktorský titul obdržel na UK Praha v oboru ekonomické a regionální geografie. Po krátkém působení ve Výzkumném ústavu obchodu byl v roce 1991 spoluzakladatelem výzkumné a poradenské společnosti INCOMA. V roce 2000 se tato společnost stala součástí celosvětové skupiny GfK. Tomáš je členem členem European Research Group při International Council of Shopping Centres a členem českého řídícího výboru ICSC. Ve správní radě ARTN působí od roku 2001.

  JUDr. Gabriel Achour

  Člen správní rady
  Achour & Partners | Advokát

  Gabriel Achour je zakládajícím partnerem advokátní kanceláře ACHOUR & PARTNERS s. r. o., zapsaným advokátem u České advokátní komory a rozhodcem Rozhodčího soudu při Českomoravské komoditní burze Kladno. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a dále studoval na University of London. Specializuje se na akvizice, nemovitostní transakce včetně jejich financování, infrastrukturální projekty v oblasti dopravy a řešení sporů včetně mezinárodních arbitráží.

  Mgr. Emil Holub

  Člen správní rady
  Clifford Chance LLP | Partner

  Emil Holub je partnerem pražské advokátní kanceláře Clifford Chance a vedoucím nemovitostní praxe. Vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a od roku 1997 je členem České advokátní komory. V roce 1995 absolvoval postgraduální studium v oboru mezinárodní obchodní právo na TMC Asser Institute v Haagu a ve stejném roce začal působit v pražské kanceláři Clifford Chance. Specializuje se na fúze a akvizice v oblasti nemovitostí a developerské projekty v České republice i v rámci celého regionu.

  Ing. Lenka Kostrounová

  Členka správní rady
  ČSOB, a. s. | Ředitelka útvaru Financování nemovitostí

  V oblasti financování nemovitostí se Lenka Kostrounová pohybuje více jak 20 let. V rámci ČSOB je spolu se svým týmem odpovědná za financování nemovitostí na území České Republiky. Úkolem jejího útvaru je zajišťovat na míru šitý finanční servis klientům podnikajícím v oblasti real estate development a všem těm, pro něž je vlastnictví, správa či pronájem nemovitostí klíčové v jejich podnikání. Během své kariéry úspěšně strukturovala financování pro desítky nemovitostních projektů v objemu několika miliard Kč. 

  Mgr. Jiří Pácal

  Člen správní rady
  Central Europe Holding a. s. | Ředitel

  Jiří Pácal vystudoval Přírodovědeckou fakultu UK Praha. Od roku 1991 se začal věnovat oblasti nemovitostních obchodů, investic, správy a pronájmů, fungování bytového trhu, konzultační a výukové činnosti. Zabývá se převážně bytovou problematikou, dlouhodobým monitorováním realitního trhu, konzultační a poradenskou činností, správou a provozem nemovitostí. Od roku 1996 působí jako ředitel a člen představenstva Central Europe Holding a. s. se zaměřením na vlastní investice a jejich rozvoj, od roku 2004 je statutárním členem Centra Paraple o. p. s. 

  Ing. Petr Palička

  Člen správní rady
  Penta Real Estate | Country Managing Director Czech Republic

  Petr Palička absolvoval studia na Stavební fakultě ČVUT, obor Konstrukce a dopravní stavby. V letech 1993 a 1994 pracoval ve Velké Británii ve společnosti Gifford and Partners v oddělení speciálních studií stavebních konstrukcí. Po návratu nastoupil v roce 1994 do nově vzniklé britské pobočky společnosti Bovis v České republice, od roku 2000 do roku 2007 pracoval na pozici generálního ředitele Bovis pro Českou republiku, Slovensko a Chorvatsko. Od roku 2007 pracuje ve společnosti Penta jako ředitel divize Real Estate pro Českou Republiku.

  Ing. Radek Pokorný

  Člen správní rady
  AGANA GROUP | Jednatel

  Radek Pokorný vystudoval Stavební fakultu ČVUT v Praze, obor Ekonomika a řízení ve stavebnictví. Od r. 1995 stál u zrodu společnosti AGANA a. s., která je součástí skupiny AGANA GROUP, jejímž nosným programem je development komerční a bytové výstavby a hotelové sítě rezidencí a butik hotelů v Praze. 

  Ing. Marcel Soural

  Člen správní rady
  Trigema, a. s. | Ředitel

  Marcel Soural vystudoval Stavební fakultu ČVUT v Praze. Je zakladatelem a v současné době jediným akcionářem a ředitelem společnosti Trigema a. s. (založena v r. 1994), která je developerskou skupinou s vlastní stavební společností a s vlastní firmou na správu budov a facility management. Je rovněž místopředsedou správní rady Centra Paraple o. p. s., členem správní rady Czech Photo o. p. s. a členem České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě.