Přihlásit se k odběru newsletteru

  Správní rada

  PhDr. Ing. Zdenka Klapalová, CSc. MRICS

  Prezidentka správní rady
  KNIGHT FRANK, spol. s r. o. | Ředitelka a partnerka

  PhDr. Ing. Zdenka Klapalová, CSc. MRICS vystudovala Vysokou školu ekonomickou, na níž posléze také působila. Následně vystudovala psychologii na Karlově univerzitě, kde získala doktorát. Dále je členkou profesního sdružení RICS. Je jednatelkou a partnerkou realitně poradenské společnosti Knight Frank, která vloni oslavila třicetileté výročí působení na českém trhu. Zároveň je prezidentkou Asociace pro rozvoj nemovitostí, kde po dobu svého více než dvacetiletého působení vyvíjí aktivity směřující ke kultivaci realitního trhu.

  Dr. Tomáš Drtina

  Viceprezident správní rady
  Incomind | Managing Partner

  Tomáš Drtina je spolumajitelem firmy Incomind a ředitelem této společnosti. Doktorský titul obdržel na UK Praha v oboru ekonomické a regionální geografie. Po krátkém působení ve Výzkumném ústavu obchodu byl v roce 1991 spoluzakladatelem výzkumné a poradenské společnosti INCOMA. V roce 2000 se tato společnost stala součástí celosvětové skupiny GfK. Tomáš je členem členem European Research Group při International Council of Shopping Centres a členem českého řídícího výboru ICSC. Ve správní radě ARTN působí od roku 2001.

  JUDr. Gabriel Achour

  Člen správní rady
  Achour & Partners | Advokát

  Gabriel Achour je zakládajícím partnerem advokátní kanceláře ACHOUR & PARTNERS s. r. o., zapsaným advokátem u České advokátní komory a rozhodcem Rozhodčího soudu při Českomoravské komoditní burze Kladno. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a dále studoval na University of London. Specializuje se na akvizice, nemovitostní transakce včetně jejich financování, infrastrukturální projekty v oblasti dopravy a řešení sporů včetně mezinárodních arbitráží.

  Mgr. Emil Holub

  Člen správní rady
  Clifford Chance LLP | Partner

  Emil Holub je partnerem pražské advokátní kanceláře Clifford Chance a vedoucím nemovitostní praxe. Vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a od roku 1997 je členem České advokátní komory. V roce 1995 absolvoval postgraduální studium v oboru mezinárodní obchodní právo na TMC Asser Institute v Haagu a ve stejném roce začal působit v pražské kanceláři Clifford Chance. Specializuje se na fúze a akvizice v oblasti nemovitostí a developerské projekty v České republice i v rámci celého regionu.

  Ing. Lenka Kostrounová

  Členka správní rady
  ČSOB, a. s. | Ředitelka útvaru Financování nemovitostí

  V oblasti financování nemovitostí se Lenka Kostrounová pohybuje více jak 20 let. V rámci ČSOB je spolu se svým týmem odpovědná za financování nemovitostí na území České Republiky. Úkolem jejího útvaru je zajišťovat na míru šitý finanční servis klientům podnikajícím v oblasti real estate development a všem těm, pro něž je vlastnictví, správa či pronájem nemovitostí klíčové v jejich podnikání. Během své kariéry úspěšně strukturovala financování pro desítky nemovitostních projektů v objemu několika miliard Kč. 

  Mgr. Jiří Pácal

  Člen správní rady
  Central Europe Holding a. s. | Ředitel

  Jiří Pácal vystudoval Přírodovědeckou fakultu UK Praha. Od roku 1991 se začal věnovat oblasti nemovitostních obchodů, investic, správy a pronájmů, fungování bytového trhu, konzultační a výukové činnosti. Zabývá se převážně bytovou problematikou, dlouhodobým monitorováním realitního trhu, konzultační a poradenskou činností, správou a provozem nemovitostí. Od roku 1996 působí jako ředitel a člen představenstva Central Europe Holding a. s. se zaměřením na vlastní investice a jejich rozvoj, od roku 2004 je statutárním členem Centra Paraple o. p. s. 

  Ing. Petr Palička

  Člen správní rady
  Penta Real Estate | Country Managing Director Czech Republic

  Petr Palička absolvoval studia na Stavební fakultě ČVUT, obor Konstrukce a dopravní stavby. V letech 1993 a 1994 pracoval ve Velké Británii ve společnosti Gifford and Partners v oddělení speciálních studií stavebních konstrukcí. Po návratu nastoupil v roce 1994 do nově vzniklé britské pobočky společnosti Bovis v České republice, od roku 2000 do roku 2007 pracoval na pozici generálního ředitele Bovis pro Českou republiku, Slovensko a Chorvatsko. Od roku 2007 pracuje ve společnosti Penta jako ředitel divize Real Estate pro Českou Republiku.

  Ing. Radek Pokorný

  Člen správní rady
  AGANA GROUP | Jednatel

  Radek Pokorný vystudoval Stavební fakultu ČVUT v Praze, obor Ekonomika a řízení ve stavebnictví. Od r. 1995 stál u zrodu společnosti AGANA a. s., která je součástí skupiny AGANA GROUP, jejímž nosným programem je development komerční a bytové výstavby a hotelové sítě rezidencí a butik hotelů v Praze. 

  Ing. Marcel Soural

  Člen správní rady
  Trigema, a. s. | Ředitel

  Marcel Soural vystudoval Stavební fakultu ČVUT v Praze. Je zakladatelem a v současné době jediným akcionářem a ředitelem společnosti Trigema a. s. (založena v r. 1994), která je developerskou skupinou s vlastní stavební společností a s vlastní firmou na správu budov a facility management. Je rovněž místopředsedou správní rady Centra Paraple o. p. s., členem správní rady Czech Photo o. p. s. a členem České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě.