Přihlásit se k odběru newsletteru

    Budovy ALPHA a BETA v pražském multifunkčním areálu BB Centrum, za jehož vznikem stojí developerská a investiční společnost PASSERINVEST GROUP, získaly nové nájemce. Od loňského roku zde bylo pronajato více než 9 000 m2 kancelářských ploch.


    Do budovy ALPHA se nastěhovala společnost Cebia, spol. s r.o., leader na trhu v prověřování původu a historie vozidel, SoftwareONE Czech Republic s.r.o., pomáhající svým klientům se správou jejich softwarového portfolia, a skupina ČEZ zde významně rozšířila své stávající prostory. Budova BETA získala UPS, globálního zásilkového dopravce, který na plochu více než 1 000 m2 umístil svou centrálu pro střední a východní Evropu, a dalšími nájemci jsou Rocket Fuel Czech Services s.r.o., prediktivní marketingová softwarová společnost, či výrobce sportovního oblečení Puma, který si pronajal přes 700 m2 kanceláří.

    Do BB Centra se po několika letech vrátila z Karlína společnost Puma Czech Republic s.r.o., která si v pátém nadzemním podlaží projektu BETA pronajala 750 m2 administrativních ploch. „Návratu tak významného klienta, jakým úspěšná značka Puma, výrobce sportovního oblečení a vybavení, bezesporu je, si nesmírně vážíme. Je to pro nás důkaz, že BB Centrum je se svou více než 20letou historií atraktivním, moderním a žádaným místem,“ komentuje Vladimír Klouda, výkonný ředitel PASSERINVEST GROUP, a.s.

    Vedle Pumy se do budovy BETA, kromě UPS a Rocket Fuel Czech Services s.r.o., dále nastěhovaly společnosti HIKVISION Czech s.r.o., výrobce sledovacích kamer, UNIPROG SOLUTIONS, a.s., poskytovatel IT produktů a služeb, a výrobce průmyslových ložisek Timken.

    Budova ALPHA prošla v loňském roce revitalizací vnějších i části vnitřních prostor. V současné době je z téměř 90 % zaplněna. Během letošního roku zde umístila své sídlo také společnost Techona s.r.o., která se zabývá vývojem a distribucí online herních rozhraní a platforem, Frequentis Czech Republic s.r.o., mezinárodní dodavatel komunikačních a informačních systémů pro řídicí centra letecké dopravy, pozemní dopravy, veřejné dopravy apod., a IT firma Neoware s.r.o.