Přihlásit se k odběru newsletteru

    Několik set účastníků bude diskutovat 13. září 2018 v nabitém programu o nových technologiích, pracovním prostředí a trendech zařizování kancelářských prostor. Podtitul konference The Workplace of the Future slibuje mnohé: od témat coworkingu až po technologické novinky.


    TECHO, významný evropský výrobce a dodavatel kancelářského nábytku a interiérů, je pořadatelem konference TechoCon 2018 s hlavním tématem The Workplace of the Future. Druhý ročník konference věnované novým technologiím a inovacím v pracovním prostředí letos otevře téma života v coworkingu a přiblíží nové metody práce a sdílení informací a prostoru.

    „Pracovní prostor budoucnosti se zásadně mění. Firmy a lidé v nich mění své pracovní zvyklosti, mění strukturu a organizaci pracovních týmů, mění prostorová uspořádání kanceláří. Do konce roku 2018 bude v coworkingových prostorách pracovat 1,7 milionu lidí na celém světě v celkem 19 000 pracovištích,“ říká Šimon Opekar z organizačního týmu TechoConu.

    Hlavními řečníky a přispěvateli konference TechoCon 2018 budou architekti, designéři a lidé bezprostředně vytvářející a užívající kancelářský prostor. Pořadatel zve i odborníky z oblastí stojících mimo navrhování samotných kancelářských prostor: psychology, behaviorální výzkumníky, analytiky zabývající se prostorem i lidským chováním.

    Konferenci doprovází pravidelný týdenní blog s novinkami z oboru na adrese www.techocon.cz.