Přihlásit se k odběru newsletteru

  Na podzimní konferenci Hypotéka 2018 vystoupí přední představitelé českého i mezinárodního hypotečního trhu. Pět bloků plných aktuálních témat, jedenáct prezentací odborníků, tři zajímavé panelové diskuze, delegáti z České republiky, Slovenska, Velké Británie i Německa. To vše je možné očekávat od 12. ročníku konference Hypotéka, který proběhne 9. října v hotelu Andel’s v Praze.


  Hypoteční trh zažívá v roce 2018 mnoho nových regulací, nabídek hypotečních produktů, trendů i přetrvávající velkou poptávku po bytech. Generální ředitel Hypoteční banky Jiří Feix proto na konferenci promluví na téma českých hypotečních produktů, ředitel sekce finanční stability ČNB Jan Frait se bude věnovat tématu regulací, zástupci hypotečních brokerů se zamyslí nad vývojem externích distribučních kanálů a technologické inovace představí nejen české, ale i mezinárodní společnosti. V rámci prezentací a panelových diskuzí promluví vrcholní představitelé českých bank, stavebních spořitelen, FinTech společností, aj.

  Zástupci Capita Software Solutions budou prezentovat demo svého broker portálu (který je používán mnoha britskými bankami) a společnost Home Funding (přední konzultant v hypotečním oboru) představí opatření, která využívají zahraniční banky pro komunikaci s externími partnery.

  O konferenci Hypotéka 2018

  Již dvanáctý ročník začne v 9 hodin dne 9. října v hotelu Andel’s na pražském Smíchově. Kromě Jiřího Feixe a Jana Fraita, kteří společně s Pavlem Kysilkou shrnou aktuální situaci i předpokládaný vývoj na českém hypotečním trhu, se zúčastní mj. CEO společnosti HomeFunding a zástupci Capita Software.

  Tito řečníci z Velké Británie budou prezentovat nejen situaci na mezinárodním trhu, ale představí také demo broker portálu a způsoby komunikace mezi britskými bankami a externími partnery. K mnoha dalším aktuálním tématům, jako je dosažitelnost bydlení či inovace na hypotečním trhu, se vyjádří vrcholní představitelé českých bank, stavebních spořitelen, makléřů i FinTech společností.