Přihlásit se k odběru newsletteru

  Developerská skupina Crestyl zahájila výstavbu nového rezidenčního bydlení v revitalizované lokalitě na pomezí pražského Karlína a Libně.


  DOCK Marina Boulevard umístěný na vlastním poloostrově mezi slepými rameny Vltavy nabídne v pěti nízkopodlažních domech celkem 150 bytů – včetně prostorných penthousů a bytů umístěných na špici poloostrova se soukromými bazény a prostornými předzahrádkami.

  Jedná se o závěrečnou etapu rezidencí DOCK. Celková investice do projektu Marina Boulevard činí 1,3 mld. Kč, dokončení je naplánováno na konec léta 2019.

  „Rezidenční část projektu DOCK se těší velké oblibě, a to především díky skvělé poloze u vody, luxusnímu nadstandardnímu zpracování a snadnému dosahu centra,“ říká Omar Koleilat, generální ředitel skupiny Crestyl, a dodává: „Proto jsme se rozhodli souběžně s již běžící stavbou poslední, třetí etapy DOCK River Watch zahájit výstavbu i vůbec poslední rezidenční části projektu DOCK s názvem Marina Boulevard.“

  Projekt DOCK je stavěn v několika etapách a po svém dokončení nabídne celkem 120 000 m2 komerčních i rezidenčních ploch. Součástí kampusu je i privátní jachtařský klub s marinou, restaurace, kavárny a další služby.

  Celkové náklady projektu dosáhnou výše 7,5 mld. Kč. V současné době je již dokončena kancelářská budova DOCK IN ONE a DOCK IN TWO, marina, rezidenční komplex DOCK Marina View a první dvě etapy rezidence DOCK River Watch.