Přihlásit se k odběru newsletteru

  Načítám Akce

  « Všechny Akce

  • akce již proběhla.

  URBIS SMART CITY FAIR

  25. dubna 2018 - 28. dubna 2018

  URBIS SMART CITY FAIR 2018 je prvním plnohodnotným ročníkem mezinárodního veletrhu, který navazuje na pilotní ročník veletrhu chytrých řešení pro města a obce v roce 2017.


  Na platformě nejvýznamnější veletržní správy ve střední Evropě a města Brna jako lídra v inovacích a „follower city“ programu Horizont 2020 vzniká unikátní prostor pro sdílení nápadů a konkrétních řešení, jak uvést k životu a rozvíjet koncept Smart city ve středoevropských městech a obcích.

  Pro koho je URBIS SMART CITY FAIR?

  Lídři v inovacích, dodavatelé řešení pro města

  Představte vaše technologie, vize a řešení těm, kteří budou rozhodovat o jejich zapojení do života lidí. Ať jste nadnárodní společnost nebo lokální vizionářská firma, na veletrhu nejlépe ukážete své produkty těm, kteří o ně skutečně mají zájem.

  Start-ups

  Máte skvělý nápad, jak zlepšit život ve městech? Chcete jej ukázat potenciálním zákazníkům nebo investorům? Nebo hledáte inspiraci a prostor pro sdílení nápadů s dalšími kreativními lidmi? Brno je město s výjimečným inovativním potenciálem, který se protíná na veletrhu URBIS.

  Kraje, města, obce, mikroregiony či evropská sdružení

  Načerpejte inspiraci jak budovat moderní město, obec, nebo jimi vlastněné či řízené organizace. Představte své projekty a získejte pro ně partnery. Na veletrhu URBIS potkáte lidi, kteří mají skvělé nápady a pomohou vám je uvést v život. Vybírejte z široké nabídky konkrétních řešení, díky kterým bude vaše město či obec příjemnějším místem k životu.

  Aktivní občané

  Právě vy jste uživateli chytrých řešení, které koncept Smart city přináší. Jak bude vypadat náš život v budoucnosti? Jak se chytré technologie promítnou do měst, městeček nebo vesnic, ve kterých žijete? Přijďte se podívat.

   

  Podrobnosti

  Zahájení:
  25. dubna 2018
  Ukončení:
  28. dubna 2018
  Štítky Akce:
  , ,
  Webová stránka:
  http://www.bvv.cz/urbis/

  Pořadatel

  Veletrhy Brno, a. s.
  Telefon:
  +420 541 151 111
  E-mail:
  jsmetana@bvv.cz
  Webová stránka:
  http://www.bvv.cz/

  Místo konání

  Výstaviště Brno
  Výstaviště 405/1
  Brno, 603 00 Česká republika
  + Google Mapa
  Telefon:
  +420 541 151 111
  Webová stránka:
  http://www.bvv.cz/stavebni-veletrhy-brno/