Přihlásit se k odběru newsletteru

  Načítám Akce

  « Všechny Akce

  • akce již proběhla.

  TechoCon 2018: The Workplace of the Future

  13. září 2018 | 9:00 - 23:00

  Nabitý celodenní program a zvučná zahraniční jména – to bude mezinárodní konference TechoCon, která proběhne 13. 9. 2018 v Praze. Věnovaná bude coworkingu a novým formám práce.

  Několik set účastníků bude diskutovat v nabitém programu o nových technologiích, pracovním prostředí a trendech v zařizování kancelářských prostor. Hlavní řečníci přijedou z USA a Velké Británie, celkem vystoupí dvě desítky odborníků. Konference se bude věnovat aktuálním tématům coworkingu a technologických novinek.


  Akci pořádá ve svém showroomu TECHO, významný evropský výrobce a dodavatel kancelářského nábytku a interiérů. Hlavním tématem bude The Workplace of the Future, letos s podtitulem práce v coworkingu.

  Řečníky a přispěvateli konference TechoCon 2018 budou architekti, designéři a lidé bezprostředně vytvářející a užívající kancelářský prostor. Pořadatelé zveřejnili kompletní seznam řečníků a panelistů, mezi kterými nechybí specialisté z oblastí stojících i mimo navrhování samotných kancelářských prostor: psychologové, výzkumníci a analytikové zabývající se prostorem i lidským chováním.

  „S tím, jak se v posledních letech mění kancelářská práce, mění se i nároky na prostor. Různé koncepty open space dnes přecházejí do nových forem co-workingů, které využívají i velké firmy. Sdílení informací, lidské síly a talentu s sebou nese zcela nové pohledy na práci, na které musejí reagovat nejen architekti a interiéroví designéři,“ popisuje Milan Začal, zakladatel konference. Na TechConu vystoupí specialisté z USA, Velké Británie a dalších zemí, kteří mají s těmito formami praktické zkušenosti.

  Jak využít sílu coworkingu pro zvýšení kvality práce? „Největším trendem současnosti je změna. O tom, jak změny promítnout do navrhování prostoru, bude TechoCon především,“ dodává Milan Začal.

  Přednášející na TechoConu jsou zkušení praktici, kteří představí konkrétní postupy, jak prostory v moderních kancelářích navrhovat. Konferenci doprovází na pravidelný týdenní blog s novinkami z oboru.

  Program

  Hlavní řečníci

  • Lubomír Šilhavý – WorkLounge (CZ, USA): Coworking pohledem zakladatele platformy WorkLounge
  • Doug Lowrie – Microsoft (UK): The Workplace of the Future
  • Chris Cooley, Billy Rue – Evelo (USA): Redefining the Global Workplace

  Panelové diskuse

  • Vítejte na palubě. Psychologie práce v kancelářích současnosti / 1. panelová diskuse
   Řečníci: Rudolf Čihák – IdeaSense, Dalibor Špok – psycholog, Viktorie Součková – Bogle Architects, Zdeněk Lustig – Deloitte
  • Všechny technologie vedou k jednomu cíli. K lidem / 2. panelová diskuse
   Řečníci: Lukáš Balík – Spaceflow, Roel Geenen – Veldhoen+Company, Bert Hesselink – CBRE, Josef Šachta – Sharry Europe, Jiří Šimonek – DAP Services
  • Coworking jako téma. Nové formy organizace práce / 3. panelová diskuse
   Řečníci: Ian Bogle – Bogle Architects, Martina Huitfeldt – Notino, Jan Musil – LIKO-S, Billy Rue – Evelo Agency, Carsten Svensson – Ecophon

  Podrobnosti

  Datum:
  13. září 2018
  Čas:
  9:00 - 23:00
  Štítky Akce:
  , ,
  Webová stránka:
  https://techocon.cz

  Pořadatel

  TechoCon
  Telefon:
  +420 267 290 111
  E-mail:
  info@techocon.cz
  Webová stránka:
  https://techocon.cz

  Místo konání

  TECHO showroom
  U Továren 770/1b
  Praha 10 – Hostivař, 102 00 Česká republika
  + Google Mapa
  Telefon:
  +420 267 290 111
  Webová stránka:
  https://www.techo.cz