Přihlásit se k odběru newsletteru

  Načítám Akce

  « Všechny Akce

  • akce již proběhla.

  Konference Šetrné budovy 2017: Vize a trendy stavebnictví 2030 / 2050

  14. listopadu 2017 | 9:00 - 23:00

  titulka

  6. ročník mezinárodní konference Šetrné budovy – letos s podtitulem Vize a trendy stavebnictví 2030 / 2050 – se v tomto roce stane nejprestižnější tuzemskou akcí oboru šetrného stavebnictví. Akce se uskuteční 14. listopadu v budově Clarion Congress Hotelu a bude zakončena galavečerem.

  Konference je určena především pro developery, architekty, projektanty, konzultanty, výrobce a dodavatele materiálů a technologií, akademickou sféru a zájemce z řad široké veřejnosti.

  • Jak bude vypadat architektura budoucnosti?
  • Proč je důležité vytvářet energeticky šetrné a udržitelné budovy?
  • Jak nás ovlivňuje vnitřní prostředí budov?
  • Je nedostatek vody opravdu naléhavým problémem?

  Odpovědi na tyto i další otázky Vám zodpoví zahraniční i čeští mluvčí v průběhu panelových diskusí, představení případových studií a dynamických debat.

  Hlavní řečník konference – vesmírný architekt a spolupracovník NASA Ondřej Doule – se podělí o své vize, jak lze inovace z kosmického výzkumu a zkušenosti s budováním vesmírných obydlí využít při výstavbě budov na zemi a zlepšit tak prostředí, ve kterém žijeme. Na tyto vize naváží další prezentace, které pokryjí širokou škálu témat od stavby chytrých budov jako nedílné součásti konceptu Smart City, příkladů inovativních konstrukčních řešení, eliminaci sucha a tepelných ostrovů až po problematiku vnitřního prostředí a jeho vlivu na člověka. Pozornost bude věnována také dílčím tématům cirkulární ekonomiky, hospodaření s vodou, automatizace budov či regenerace brownfieldů.

  Po konferenci se můžete těšit na neformální galavečer s doprovodným programem, při němž samozřejmě nebude chybět delikatesní catering s vybranými lahůdkami a nápoji. Během recepce budete mít možnost vyměnit si dojmy a zážitky nejen o konferenci s mluvčími a dalšími účastníky.

  Online registrace na konferenci a bližší program naleznete na webu.

  Tlumočení angličtina/čeština bude zajištěno.

   

  Podrobnosti

  Datum:
  14. listopadu 2017
  Čas:
  9:00 - 23:00
  Štítky Akce:
  , , ,
  Webová stránka:
  http://www.setrnebudovy.cz/

  Místo konání

  Clarion Congress Hotel Prague
  Freyova 945/33
  Praha 9 – Vysočany, 190 00 Česká republika
  + Google Mapa
  Telefon:
  +420 211 131 139
  Webová stránka:
  http://www.clarioncongresshotelprague.com/cs/