Přihlásit se k odběru newsletteru

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Setkání primátorů a starostů měst a obcí ČR: Blížíme se k (vy)řešení bytové otázky?

11. prosince | 13:00 - 17:00

Agentura NKL s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na diskusní setkání „Na Žofíně o bydlení“, které se uskuteční dne 11. prosince 2018 v Paláci Žofín. Prestižní každoroční setkání, které se koná i za mimořádného zájmu médií, je rozděleno do dvou částí – Setkání primátorů a starostů měst a obcí ČR: Blížíme se k (vy)řešení bytové otázky?, druhá z nich, začíná ve 13:00.


Na Žofínském fóru vystoupí a zodpoví dotazy Klára Dostálová (ministryně pro místní rozvoj), Eva Zamrazilová (předsedkyně Národní rozpočtové rady), Eva Helclová (ředitelka Státního fondu rozvoje bydlení), František Lukl (předseda Svazu měst a obcí ČR), Jitka Haubová (ředitelka Korporátního bankovnictví Komerční banky, a.s.).

K diskusi jsou rovněž přizváni manažeři projektových organizací, developerských společností, územních orgánů a organizací a další hosté.

Základní diskusní okruhy: Jak dál při řešení bytové otázky? Co vyřeší navrhovaná legislativní opatření a připravované podpůrné programy (např. program Výstavba). Urychlení schvalovacího procesu, rozhodování při územním plánování. Sociální bydlení, podpora mladých rodin, financování výstavby atd.

Podrobnosti

Datum:
11. prosince
Čas:
13:00 - 17:00
Štítky Akce:
, , , , ,
Webová stránka:
http://www.proc-ne.cz/FTP/zofin/prihlaska/225/

Pořadatel

Agentura NKL s.r.o.
Telefon:
+420 224 930 848
Email:
obchod@zofin.cz
Webová stránka:
http://www.zofin.cz/cs/

Místo konání

KPMG Česká republika
Pobřežní 648/1a
Praha 8 – Karlín, 186 00 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 222 123 111
Webová stránka:
https://home.kpmg.com/cz/cs/home.html