Přihlásit se k odběru newsletteru

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Setkání lídrů českého stavebnictví 2018/H2

26. listopadu | 9:00 - 14:00

CEEC Research a skupina Saint-Gobain vás zvou na největší setkání vrcholných představitelů státu a ředitelů/členů představenstev stavebních, projektových a developerských společností v České republice – Setkání lídrů českého stavebnictví 2018/H2 – které se uskuteční 26. listopadu na Pražském hradě.


Účast již potvrdili předseda vlády Andrej Babiš, ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, ministr životního prostředí Richard Brabec, ministryně financí Alena Schillerová, ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, ministr kultury Antonín Staněk a další významné osobnosti (viz níže přiložená pozvánka). Z publika bude jako již tradičně diskutovat s členy vlády více než 500 lídrů českého stavebnictví.

Klíčovým tématem Setkání lídrů bude první oficiální představení Národního investičního plánu Vládou ČR české veřejnosti. Premiér Andrej Babiš společně s dalšími ministry vlády představí klíčové plánované investice do roku 2030 za jednotlivé rezorty. Druhá část diskuse bude věnována privátním investicím a zakázkám ze soukromých zdrojů.

Kapacita prostor Pražského hradu je omezená, proto pokud máte o účast zájem, poprosíme Vás o zaslání zprávy na registrační email konference@ceec.eu.

Pozvánku s upřesněním programu konference naleznete zde.

Podrobnosti

Datum:
26. listopadu
Čas:
9:00 - 14:00
Štítky Akce:
, , ,
Webová stránka:
http://www.ceec.eu/events/conference-detail?iConferenceId=80

Pořadatel

CEEC Research
Telefon:
+420 774 325 111
Email:
kontakt@ceec.eu
Webová stránka:
http://www.ceec.eu/

Místo konání

Pražský hrad
Hrad I. nádvoří 1
Praha 1 – Hradčany, 119 08
+ Google Mapa
Telefon:
+420 224 371 111
Webová stránka:
https://www.hrad.cz/