Přihlásit se k odběru newsletteru

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Kulatý stůl Žofínského fóra

11. prosince | 9:30 - 13:00

Agentura NKL s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na diskusní setkání „Na Žofíně o bydlení“, které se uskuteční dne 11. prosince 2018 v Paláci Žofín. Prestižní každoroční setkání, které se koná i za mimořádného zájmu médií, je rozděleno do dvou částí – Kulatý stůl Žofínského fóra, první z nich, začíná v 9:30.


K diskusi na uvedené hlavní téma přizveme primátora Hl. města Prahy Zdeňka Hřiba, dále Marcelu Pavlovou (náměstkyni pro řízení sekce stavebního práva MMR), Renátu Pintovou Královou (předsedkyni Sdružení pro architekturu), Zdenku Klapalovou (prezidentku Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí) a rovněž starosty a zástupce stavebních úřadů pražských městských částí, investory (CENTRAL GROUP) a další hosty.

Akci budou moderovat Pavel Kliment (KPMG Česká republika) a Jiří Vaníček (Agentura NKL s.r.o.).

Základní diskusní okruhy: Změna legislativy jako základní předpoklad urychlení stavebního řízení, představení plánovaných změn legislativy v krátkodobém časovém horizontu, vztah města a investora, povolovací proces a nutnost jeho změn a urychlení, pohled stavebního úřadu na jeho zdlouhavý průběh. Jak Prahu vnímají zahraniční investoři? Je naše hlavní město pro tyto investory vstřícné? Jak tyto i další otázky vnímá investor…

Podrobnosti

Datum:
11. prosince
Čas:
9:30 - 13:00
Štítky Akce:
, , , , ,
Webová stránka:
http://www.proc-ne.cz/FTP/zofin/prihlaska/kulaty_stul/

Pořadatel

Agentura NKL s.r.o.
Telefon:
+420 224 930 848
Email:
obchod@zofin.cz
Webová stránka:
http://www.zofin.cz/cs/

Místo konání

Palác Žofín
Slovanský ostrov 226
Praha 1 – Nové Město, 110 00
+ Google Mapa
Telefon:
+420 224 934 880
Webová stránka:
http://www.zofin.cz/cs/