Jsme neziskové občanské sdružení složené z předních osobností a lídrů českého nemovitostního trhu.


NOVINKY

23. 10. 2017

/ „Praha budoucnosti“ #16: Každá dobrá věc má mít svou story

Praze by prospěla studentská nebo akademická čtvrť, přičemž vhodným místem by byl Albertov, kde má Karlova univerzita projekt dvou monobloků pro výuku, vědu a výzkum, je přesvědčen psychiatr Jiří Raboch. „Kdyby zde studenti měli například kluby či sportoviště, dalo by to čtvrti, ale i celému městu krásný kolorit,“ konstatuje v šestnáctém rozhovoru z 20dílného seriálu LN a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí o budoucnosti Prahy.

17. 10. 2017

/ Konference Šetrné budovy 2017 bude o vizích, trendech i architektuře budoucnosti

14. listopadu 2017 se bude konat již 6. ročník konference Šetrné budovy – letos s podtitulem Vize a trendy ve stavebnictví 2030 – 2050. Akce, na které vystoupí množství českých i zahraničních řečníků, se uskuteční v budově Clarion Congress Hotelu a bude zakončena galavečerem. Přijďte se inspirovat nejnovějšími trendy v oblasti šetrných staveb a využijte tuto jedinečnou networkingovou příležitost k navázání nových obchodních kontaktů.

16. 10. 2017

/ „Praha budoucnosti“ #15: Zahrádky jsou kusem budoucnosti

Hlavní problém Prahy je podobný jako v jiných městech – donut city. „Donuty jsou koblížky, které mají uprostřed díru. V Praze je taková díra zhruba v hranicích městské rezervace. V centru ubývá lidí, jsou tam kanceláře a prázdné domy. Historická část Prahy přestává žít,“ tvrdí v patnáctém rozhovoru z 20dílného seriálu LN a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí o budoucnosti Prahy, geolog a popularizátor vědy Václav Cílek.