Přihlásit se k odběru newsletteru

Dozorčí rada

Ing. Jan Sadil

Předseda dozorčí rady
ČSOB, a. s. | Člen představenstva

Jan Sadil po ukončení Stavební fakulty ČVUT pracoval v oblasti oceňování nemovitostí. V následujícím roce nastoupil do Komerční banky do nově vznikajícího oddělení hypotéčního úvěrování, kde postupně působil v různých pozicích. Od roku 2000 zastával post ředitele odboru úvěry občanům Komerční banky. V roce 2001 byl jmenován členem představenstva Českomoravské hypotéční banky, a. s. V současnosti je předsedou představenstva a generálním ředitelem Hypoteční banky.

Je absolventem postgraduálního studia Soudního inženýrství na Ústavu soudního inženýrství při VUT v Brně a Peněžní ekonomie a bankovnictví na VŠE. Zastupuje HB, a. s. v Komisi pro hypotéční úvěrové obchody v rámci Bankovní asociace. Je členem správní rady ARTN.

Pavel Kliment

Člen dozorčí rady
KPMG Česká republika | Partner

Pavel Kliment byl jmenován partnerem v roce 2010. Zaměřuje se na auditní služby především pro klienty ze sektoru nemovitostí, těžebního průmyslu a obchodu.

V oblasti finančního řízení se věnuje zejména poradenství při konverzi na IFRS a při konsolidaci. Soustředí se též na další rozvoj poradenských služeb zaměřených na řízení rizik pro společnosti podnikající v sektoru nemovitostí.

Ing. arch. Pavel Vecán

Člen dozorčí rady
GES REAL | CEO a předseda představenstva