Přihlásit se k odběru newsletteru

Akce

28. dubna 2020 od 15h: Webinář na téma Trend Report 2020 a budoucnost realitního trhu

Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) představila v úterý 28. dubna Trend Report 2020, jedinou komplexní analýzu českého trhu nemovitostí, která shrnuje vývoj na realitním trhu za uplynulý rok. Studie Trend Report je volně ke stažení ZDE. Autorský tým publikace reagoval na aktuální situaci a aktualizoval data a pohled na situaci posledních týdnů, které na trhu přinesly řadu nových, nečekaných změn.

Trend Report byl představen na webináři, jehož hosty byli prof. Jan Švejnar, Ph.D, M.A, profesor a ředitel Centra pro globální hospodářskou politiku na Kolumbijské univerzitě v New Yorku a vedoucí projektu think tanku IDEA, dále pak prof. Dr. Ing. Jan Frait, ředitel Sekce finanční stability České národní banky, Ing. Mojmír Hampl, MSc., Ph.D., člen správní rady Institutu ekonomického vzdělávání INEV a director v KPMG, Ing. Lenka Kostrounová, ředitelka útvaru Financování nemovitostí ČSOB, členka správní rady ARTN, Ing. Petr Palička, Country Managing Director, Penta Real Estate, člen správní rady ARTN a Ing. Marcel Soural, předseda představenstva Trigema a. s., člen správní rady ARTN. Moderátorem akce byl Ing. Pavel Kliment, člen dozorčí rady ARTN a partner společnosti KPMG.

Záznam z webináře 

<iframe src=“https://www.youtube.com/embed/8jTEpnpyBXU“ width=“560" height=“315" frameborder=“0" allowfullscreen=“allowfullscreen“></iframe>

Link na stažení Trend Reportu: http://artn.cz/trend-report/tr-2020/

Tisková zpráva ke stažení zde: TZ_TR2020_28042020